Рекомендації батькам з харчування дітей.

Корисна їжа для дітей: як правильно годувати дитину:

  1. Пам’ятайте, що раціональне харчування – одна з основних умов здоров’я людини, її довголіття, плідної роботи.
  2. Поєднуйте в їжі, в правильному співвідношенні речовини, які входять до складу тканин людського організму: білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни, воду.
  3. Дотримуйтесь режим харчування. Зумійте переконати свою дитину споживати всі пропоновані їй страви, навіть ті, які він не любить, але які для нього необхідні і корисні.
  4. Не підгодовуйте дитину в проміжках навіть тоді, коли він попросить їсти. Поясніть, що є треба у відведений для цього час.
  5. Давайте тільки ту кількість їжі, которуе дитина з’їдає із задоволенням.
  6. Утримайтеся від розмов про те, що дитина мало або майже нічого не їсть, бо вони шкідливі.
  7. Дотримуйтесь навички гігієни харчування у дітей.
  8. Пам’ятайте, що апетит частково залежить від сервірування столу, естетичного оформлення страв, уміння дитини користуватися виделкою, ложкою, володіння елементарними навичками культури споживання їжі.
  9. Підкреслюйте необхідність добре пережовувати їжу, не вживати занадто гарячих або холодних стравах, які не відкушувати великих шматочків, жувати із закритим ротом.

10.Не забувайте, що найкориснішими є ті овочі і фрукти, які властиві нашому регіону і ростуть в наших садах.

11.Серйозним недоліком харчування є “прихований голод” – дефіцит йоду, який може призвести до незворотних процесів в організмі дитини. Вживання в їжу йодованої солі – вихід з даної ситуації.

12.Піщу завжди тримайте закритою, особливо в літній період.

13.Не слід вживати в їжу продуктів глибокої заморозки, незнайомих грибів, продуктів з великим вмістом солі, недостатньо прожарені або проварені м’ясо, рибу, сиру воду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.